Sjećanje na voljene

Posjeta mezaru naše drage kolegice Amne Pašić Krečar. Danas, 10.01.2023. smo obišli njen mezar i položili cvijeće.

This Can Be Secondary Heading

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse.

About Us

At vero eos et accus amus et iusto odio dignis simos ducimus qui blanditiis prae sentium volup tatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupid itate non providen. Mollis senectus nostrum consequ tatur iusto orci, dolorum, consec tetur aspe riores aliqua leo et, placeat, deleniti, volup tatum modi volup tates aute justo, adipis cing iaculis esse eu moles tiae provident neces sitatibus labore corporis.
Featured In:

ZAGREB KIDS WINTER TROPHY 2023

Proteklog vikenda, u periodu od 15. do 17. decembra 2023. godine u Zagrebu, održan je tradicionalni međunarodni dječiji malonogometni turnir „Zagreb kids winter trophy 2023“. Na turniru su nastupile 132 ekipe sa preko 1300 mladih nogometaša iz Austrije, Mađarske, Slovenije, Bosne i Hercegovine i domaćina Hrvatske.
U kategoriji 2013. godišta naši učenici Leis Merzić, učenik V-2 odjeljenja i Benjamin Mujan, učenik V-1 odjeljenja su zajedno sa svojim timom ŠF Bambinosi, bez ijednog poraza, osvojili PRVO mjesto na turniru. Čestitamo našim učenicima Leisu i Benjaminu na ostvarenim uspjesima i zapaženim rezultatima.

PRVO MJESTO NA TURNIRU !!?!

Posjeta kinu

U srijedu, 13.12.2023. godine učenici i učenice tri odjeljenja petog razreda u pratnji svojih razrednika/ca  posjetili su kino Cineplexx.  Uživali su u druženju i gledanju animiranog muzičkog filma „Želja“ u produkciji “Walt Disney Animation Studios”.

Posjeta kinu Cineplexx

Unaprijeđenje digitalnih vještina

Dragi učenici i poštovani roditelji naše škole,

S ponosom najavljujemo realizaciju iznimno važnog projekta u našoj školi koji će unaprijediti digitalne vještine učenika IX razreda i njihovih roditelja. Ovaj projekt predstavlja ključnu inicijativu u cilju osiguranja bolje budućnosti za naše mlade generacije i osposobljavanja naših građana za sve izazove digitalnog doba. Cilj projekta “Unaprijeđenje digitalnih vještina” je omogućiti učenicima IX razreda osnovnih škola i njihovim roditeljima sticanje potrebnih digitalnih kompetencija koje su od suštinskog značaja u današnjem svijetu. Kroz ovaj projekt želimo potaknuti učenike da postanu samostalni i sigurni korisnici digitalnih tehnologija te podržati roditelje u razumijevanju i praćenju digitalnog svijeta svoje djece.

Učenici IX razreda

Edukacijske radionice za učenike: Organizirat ćemo niz radionica za učenike IX razreda kako bismo im pružili osnovna znanja o digitalnoj sigurnosti, upotrebi interneta i digitalnim alatima za učenje.

Roditelji učenika IX razreda

Predavanja i radionice za roditelje: Roditelji su ključni u podržavanju i usmjeravanju svoje
djece u digitalnom svijetu. Stoga ćemo organizirati seriju radionica za roditelje kako bismo ih
informirali o online sigurnosti, praćenju dječjih aktivnosti na internetu i komunikaciji s djecom
o digitalnom svijetu.

Konsultacije sa nastavnicima

U nastavku možete preuzeti tabelu konsultacije nastavnika – JU OŠ “Nafija Sarajlić”

interview, job, icon-1018333.jpg

Dragi učenici, roditelji i nastavnici - DOBRO NAM DOŠLI !

Sretan početak školske godine

U petak 01. septembra/rujna 2023. godine počinje nova školska godina. U nastavku je prikazana satnica za predmetnu i razrednu nastavu.

Svečani prijem prvačića je u 14:00 h

Učenici od II do IV razreda